Aktualności
Najlepsi z najlepszych


ROK SZKOLNY 2009/2010 PDF  | Drukuj |


OTO NAJLEPSI UCZNIOWIE

– WYRÓŻNIENI ZA BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE I ZACHOWANIU.

 

KLASA I

Wołowicz Wiktoria, Poślad Weronika, Oleś Zuzanna, Kiełbus Oliwia, Łuczak Julia.

KLASA II

Łabowicz Kacper, Respondek Kacper, Latto Klaudia, Grabowska Magdalena,

Kopystyńska Oliwia.

 

KLASA III

Kaczmarczyk Filip, Lewandowska Oliwia, Ouaddi Miron, Sokół Michał,

Szczygieł Michał, Urbanowicz Konrad, Wiśniewska Natalia.

 

 KLASA IV a

Rymer Róża, Wiśniak Dominika, Bachniuk Amanda, Ostaszewska Rozalia,

Skoczylas Emilia, Krzyżak Nikola.

 

KLASA IV b

Przyborowska Marlena, Łoziński Wojciech.

 

KLASA V

Skołożyńska Karina, Sokół Kacper, Sochacki Konrad, Rzełunowska Daria,

Woźniak Oliwia, Kobierecka Dominika, Mrzygłód Kacper.

 

KLASA VI a

Otwinowska Emila, Cechol Eliza, Balcerczyk Piotr, Mierzwa Sandra,

Szeraj Sylwia, Woźnicka Izabela, Krupska Izabela.

 

KLASA VI b

Niegowski Kamil, Mrzygłód Kornel.

 
ROK SZKOLNY 2008/2009 PDF  | Drukuj |

 OTO NAJLEPSI UCZNIOWIE

 – WYRÓŻNIENI ZA WYNIKI W NAUCE I BARDZO DOBRE

ZACHOWANIE.

KLASA I

KLASA II

 

KLASA III a

KLASA III b

KLASA IV



 KLASA V a

KLASA V b

 

KLASA VI

 
ROK SZKOLNY 2007/2008 PDF  | Drukuj |

ROK SZKOLNY 2007/2008

 

OTO NAJLEPSI UCZNIOWIE – WYRÓŻNIENI ZA WYNIKI W NAUCE I BARDZO DOBRE ZACHOWANIE.

 

KLASA I

Michał Sokół, Konrad Urbanowski, Miron Ouaddi, Filip Kaczmarczyk, Natalia Wiśniewska,

Oliwia Lewandowska 

 

KLASA II a

Nikola Krzyżak, Rozalia Ostaszewska, Dominika Wiśniak

 

 

KLASA II b

Marlena Przyborowska, Klaudia Ryś, Wojciech Łoziński 

 

 

KLASA III

Wiktoria Podleszuk, Oliwia Woźniak, Wiktoria Matys, Dominika Kobierecka, Karina Skołożyńska,

Konrad Sochacki, Kacper Sokół, Kacper Mrzygłód 

 

 

KLASA IV a

Eliza Cechol, Emilia Otwinowska, Piotr Balcerczyk, Sandra Mierzwa, Sylwia Szeraj,

Izabela Krupska

 

KLASA IV b

Kamil Niegowski, Hubert Leszczyński, Kornel Mrzygłód, Kacper Westfal

 

 

KLASA V

Ksymena Sochacka, Alicja Zduńczyk, Kinga Rozmarniewicz, Marcin Rzeźnicki, Maciej Kałużny, Wojciech Korneluk, Dominika Iwanowska

 

KLASA VI a

Magdalena Sopińska, Justyna Janasiak